Lokalna Strategia Rozwoju 2007-2013

Funkcjonowanie LGD

Opracowania wydane przez LGD

Multimedia

 
 

Piszą o Nas

Produkty Tradycyjne Podbabiogórza

       BUGLE ZEMBRZYCKIE
 
 

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze" na Agropromocji 2009

W dniach 5-6 września br. w Nawojowej odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2009. Zorganizował ją podobnie jak w latach poprzednich Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach  Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w   Nawojowej, we współpracy z Zespołem Szkół Rolniczych CKP im. W. Witosa w Nawojowej, Starostwem Powiatowym w Nowym Sączu i Małopolską Izbą Rolniczą.
Agropromocja zgromadziła ok.400 różnych firm i producentów a asortyment produktów był bardzo zróżnicowany. Zwiedzający mogli degustować zdrowe i smaczne potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich, produkty owczarskie   i regionalne. Imprezie towarzyszył kiermasz owoców, kwiatów, sadzonek drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Organizatorzy przygotowali ponadto bogatą ofertę imprez towarzyszących.

Największą grupę wśród wystawców stanowili twórcy rękodzieła i rzemiosła ludowego. Podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA 2009 folklor regionu Podbabiogórza zaprezentowały: Zembrzyckie Koło Gospodyń „Mioduszyna” oraz Zespół „Zbójnik”, które wystąpiły na głównej scenie bawiąc zebraną publiczność.

 

 

 

 

 

Wirtualna Ścieżka przez Podbabiogórze

Projekty zrealizowane "Nabory zwykłe"

Projekty zrealizowane "Podbabiogórskie Szachowiska"

Projekty zrealizowane PROW 2014-2020

Sklepik Babiogórski

 

Projekty współpracy

KUCHNIA - projekt współpracy

Ważne linki

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

 

7225949


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Operacja mająca na celu sprawne Wdrażanie LSR "Podbabiogórze" na lata 2014-2020, w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR "Podbabiogórze" oraz zrealizowany Plan Komunikacji