Lokalna Strategia Rozwoju 2007-2013

Funkcjonowanie LGD

Katalogi wydane przez LGD

Multimedia

 
 

Piszą o Nas

Produkty Tradycyjne Podbabiogórza

       BUGLE ZEMBRZYCKIE
 
 

 

Wyniki Konkursu „Produkt lokalny Podbabiogórza”

Zarząd LGD „Podbabiogórze” informuje, że w dniu 24 lipca 2018 roku w Biurze Zarządu LGD „Podbabiogórze” odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej w celu wyłonienia zwycięzców w konkursie pt. „Produkt Lokalny Podbabiogórza"
Komisja Konkursowa pracowała w składzie:
1. Regina Wicher - Etnograf
2. Renata Chudzik – Dyrektor Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie
3. Andrzej Peć - Etnograf

W kategorii I. Zabawkarstwo miejsca zajęli:


I miejsce – Danuta Zener
I miejsce – Sylwia Guzik
II miejsce – Irena Rawicka
II miejsce – Danuta Sałaciak
III miejsce – Barbara Piaseczny
III miejsce – Małgorzata Kowalczyk -Mysza
Wyróżnienie: Bogumił Pająk
Wyróżnienie: Marian Piaseczny

W kategorii II. Haft miejsca zajęli:
I miejsce – Krystyna Matyszkowicz
I miejsce – Anna Malinowska
II miejsce – Anna Koziana
II miejsce – Janina Sala
III miejsce – Anna Kruźlak
III miejsce – Maria Strączek
Wyróżnienie: Zofia Bugajska
Wyróżnienie: Maria Pilch


W kategorii III. Koronkarstwo miejsca zajęli:
I miejsce – Krystyna Matyszkowicz
I miejsce – Maria Pilch
II miejsce – Zofia Bugajska
III miejsce – Kamila Kopacz
Wyróżnienie: Małgorzata Byrska
Wyróżnienie: Janina Benisz


W kategorii IV. Bibułkarstwo miejsca zajęli:
I miejsce – Małgorzata Kowalczyk- Mysza
I miejsce – Wiesława Wolczko
II miejsce – Janina Benisz
II miejsce – Marianna Małysa
III miejsce – Anna Kruźlak
III miejsce – Elżbieta Guzik
Wyróżnienie: KGW Łętownia
Wyróżnienie: Zofia Kucia

W kategorii V. Rzeźba miejsca zajęli:
I miejsce – Mieczysław Głuch
I miejsce – Emilia Leśniak
II miejsce – Józef Mazur


W kategorii VI. Wyroby z wikliny, wyroby z łuby, plecionkarstwo, wyroby z siana miejsca zajęli:
I miejsce – Stanisław Łuczak


W kategorii VII. Galanteria drewniana miejsca zajęli:
I miejsce – Bartłomiej Trzop
I miejsce – Sylwia Guzik
II miejsce – Tadeusz Trzop
III miejsce – Stanisława Trzop
III miejsce – Józef Krzak
Wyróżnienie: Magdalena Piaseczny
Wyróżnienie: Aneta Kolber


W kategorii VIII. Malarstwo miejsca zajęli:
I miejsce – Halina Opalińska
II miejsce – Sylwia Guzik
II miejsce – Mieczysław Głuch

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Wirtualna Ścieżka przez Podbabiogórze

Projekty zrealizowane "Nabory zwykłe"

Projekty zrealizowane "Podbabiogórskie Szachowiska"

Sklepik Babiogórski

 

Projekty współpracy

Ważne linki

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

 

4547475


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Operacja mająca na celu sprawne Wdrażanie LSR "Podbabiogórze" na lata 2014-2020, w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR "Podbabiogórze" oraz zrealizowany Plan Komunikacji