Lokalna Strategia Rozwoju 2007-2013

Funkcjonowanie LGD

Katalogi wydane przez LGD

Multimedia

 
 

Piszą o Nas

Produkty Tradycyjne Podbabiogórza

       BUGLE ZEMBRZYCKIE
 
 

 

Artykuły

Konsultacje


Informacja

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie uwag do kryteriów oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020. Na Państwa uwagi czekamy do 03 czerwca 2016 r., które należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.
Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – kryteria oceny i wyboru operacji" lub przesłać listownie na adres ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka z dopiskiem „Konsultacje społeczne – kryteria oceny i wyboru operacji" lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”
Prezes Danuta Kawa

Informacja

Szanowni Państwo,

   Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie uwag do karty oceny operacji (projektu) według lokalnych kryteriów LGD oraz procedury ustalania kryteriów wyboru operacji i ich zmiany. Na Państwa uwagi czekamy do 21 grudnia 2015 r., które należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.
   Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne –kryteria oceny" lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.
1. Procedura ustalania kryteriów wyboru operacji i ich zmiany
2. Karta oceny operacji (projektu) według lokalnych kryteriów LGD
3. Formularz uwag do karty oceny operacji (projektu) według lokalnych kryteriów LGD oraz procedury ustalania kryteriów wyboru operacji i ich zmiany

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”
Prezes Danuta Kawa

Informacja

Szanowni Państwo,
    Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie uwag do procedury  oceny i wyboru oraz rozliczania, monitoringu i kontroli grantobiorców. Na Państwa uwagi czekamy do 09 grudnia 2015 r., które należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.
   Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – procedury granty" lub przesłać listownie na adres ul. Kościelna 5b, 34-200 Sucha Beskidzka z dopiskiem „Konsultacje społeczne – procedury granty” lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.

1. Procedura
2. Załącznik nr 2
3. Załącznik nr 3
4.Załącznik nr 4
5. Załącznik nr 7
6. Załącznik nr 8
7.Załącznik nr 9
8. Formularz uwag do procedury oceny i wyboru oraz rozliczania, monitoringu i kontroli grantobiorców

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”
Prezes Danuta Kawa

Informacja

Szanowni Państwo,

   Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie uwag do procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD. Na Państwa uwagi czekamy do 09 grudnia 2015 r., które należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.

   Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – procedury operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD" lub przesłać listownie na adres ul. Kościelna 5b, 34-200 Sucha Beskidzka z dopiskiem „Konsultacje społeczne – procedury operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD ” lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.

1. Procedura oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD

2. Formularz uwag do procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD

W imieniu Zarządu

Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”

Prezes Danuta Kawa

Informacja

Szanowni Państwo,
    Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie uwag do Procedury oceny i wyboru operacji własnych LGD w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020. Na Państwa uwagi czekamy do 09 grudnia 2015 r., które należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.
   Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – procedury  operacje własne" lub przesłać listownie na adres ul. Kościelna 5b, 34-200 Sucha Beskidzka z dopiskiem „Konsultacje społeczne  – procedury operacje własne” lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.

1. Procedura oceny i wyboru operacji własnych LGD w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

2. Formularz uwag do oceny i wyboru operacji własnych LGD w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”
Prezes Danuta Kawa

Wirtualna Ścieżka przez Podbabiogórze

Projekty zrealizowane "Nabory zwykłe"

Projekty zrealizowane "Podbabiogórskie Szachowiska"

Sklepik Babiogórski

 

Projekty współpracy

KUCHNIA - projekt współpracy

Ważne linki

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

 

6214771


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Operacja mająca na celu sprawne Wdrażanie LSR "Podbabiogórze" na lata 2014-2020, w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR "Podbabiogórze" oraz zrealizowany Plan Komunikacji